Navn Avdeling Stilling Telefon Mobil Epost
Berge, Tonje Forsand helse og omsorg gr2 tonje.berge@stavanger.kommune.no
Braga, Liliana Forsand helse og omsorg gr2 +4748953912 liliana.braga@forsand.kommune.no
Dagestad, Kathrine Sveinsvoll Forsand helse og omsorg gr2 +4751700332 +4795289282 ksd@forsand.kommune.no
Degefa, Tsegaye Forsand helse og omsorg gr2 tdg@forsand.kommune.no
Dobloug, Karoline Emilie Forsand helse og omsorg gr2 +4794253559 +4794253559 karoline.emilie.dobloug@forsand.kommune.no
Espedal, Linda Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4791587531 les2@forsand.kommune.no
Fiskå, Hanne Lise Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 hed@forsand.kommune.no
Fjetland, Malin Byberg Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4790832309 mfj@forsand.kommune.no
Gjøse, Gerny Sissel Forsand helse og omsorg gr2 +4797626551 gsg@forsand.kommune.no
Gudmestad, Borgny Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4790518102 bgu@forsand.kommune.no
Hall, Solveig Eiane Forsand helse og omsorg gr2 +4797430542 seh@forsand.kommune.no
Haugan, Iren Saxegård Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4740532924 irh@forsand.kommune.no
Haukelid, Janna Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4748186147 jha@forsand.kommune.no
Heimdal, Torhild Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4798621892 torhild.heimdal@forsand.kommune.no
Helgeland, Ingfrid Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 +4797192342 ihe@forsand.kommune.no
Høllesli, Torunn Forsand helse og omsorg gr2 +4790958194 torunn.hollesli@forsand.kommune.no
Johannesen, Lovise Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 lovise.johannesen@forsand.kommune.no
Jøssang, Liv Ellen Forsand helse og omsorg gr2 +4791389356 liv.ellen.jossang@forsand.kommune.no
Jøssang, Ragnhild Forsand helse og omsorg gr2 ragnhild.jossang@forsand.kommune.no
Lossius, Lone Omholt Forsand helse og omsorg gr2 Spesialfysioterapeut +4793648219 lone.omholt.lossius@stavanger.kommune.no
Matre, Therese A Forsand helse og omsorg gr2 +4751700325 +4747237101 tma@forsand.kommune.no
Næss, Torhild Idsøe Forsand helse og omsorg gr2 +4751700339 +4795833409 tna@forsand.kommune.no
Naley, Malin Glenna Forsand helse og omsorg gr2 +4746418436 mgn@forsand.kommune.no
Rygh, Ingvild Forsand helse og omsorg gr2 +4751700391 iry@forsand.kommune.no
Saculo, Karol Anne Forsand helse og omsorg gr2 +4748033014 karol.anne.saculo@forsand.kommune.no
Skjeivik, Martha Forsand helse og omsorg gr2 +4798011786 martha.skjeivik@forsand.kommune.no
Tjøstheim, Sissel Forsand helse og omsorg gr2 +4795820076 sissel.tjostheim@forsand.kommune.no
Ur, Berit Elen Forsand helse og omsorg gr2 berit.elen.ur@forsand.kommune.no